1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вкотре виявили незаконний продаж водних біоресурсів

У Ковелі вкотре виявили незаконний продаж водних біоресурсів

У період з 7 по 14 жовтня 2019 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 24 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Про це повідомляє пресслужба Держрибагентства.

Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 10 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та чотири – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 32 од. заборонених знарядь лову.

Зокрема, 12 жовтня в ході рибоохоронної роботи рейдова група відвідала ринки м. Ковель. На одному з ринків виявлено порушника, який здійснював незаконний продаж водних біоресурсів без дозвільних документів (2 екз. щуки та 1 кг раків). Від початку місяця це вже друге затримання даного громадянина. На правопорушника складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.


#РибоохороннийПатруль

Коментарі

Читайте також

Ковельську рибоохоронну дільницю розформовано

Ковельську рибоохоронну дільницю розформовано
Тепер водоймами Ковельщини опікується інспектор з іншого району. Цю інформацію підтвердив старший державний інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько.

За незаконну торгівлю раками на ринку у Ковелі "продавця" притягнуть до адмінвідповідальності

За незаконну торгівлю раками на ринку у Ковелі "продавця" притягнуть до адмінвідповідальності
Минулого тижня рибоохоронний патруль задокументував на Волині 10 порушень природоохоронного законодавства. Складено протоколи за порушення правил рибальства та незаконний збут водних біоресурсів.