1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельчани посіли перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з вільної боротьби

Юні ковельчани посіли перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з вільної боротьби

У Ковелі відбувся чемпіонат Волинської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2007 р.н. за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2019». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь команди з міст Ковеля, Володимира-Волинського, смт Іванич, Ратного, Турійська, Любешова та Ковельського району.

У запеклій боротьбі перше загальнокомандне місце зайняли ковельчани (набрали 480 залікових очок), друге – посіли представники Іванич (470), третє – Ратного (410), четверте – Володимира-Волинського (405), п’яте – Любешова (350), шосте – Ковельського району (330 ) та сьоме – Турійська (55 очок).

У своїх вагових категоріях успіхи юних ковельчан такі:

чемпіонами стали: Костянтин Іхо, Владислав Кармазин, Іван Стичук, Дмитро Шарахай, Назар Гершук, Олександр Кадіра, Марія Стичук, Іванна Буяджи.

Срібні призери – Дмитро Рисьов, Валерія Музиченко, Катерина Трофименко, Діана Рисьова, Марія Шворак.

Бронзові нагороди здобули – Дмитро Чабан, Іван Вавринюк, Ілля Місюра, Юрій Богатирчук, Каріна Лисиця, Надія Шворак.

Паралельно з чемпіонатом було проведено турнір для молодшої вікової групи серед хлопців у трьох вагових категоріях. Тут теж вдало виступили наші спортсмени. І місце посіли Данило Голіков, Іван Шарахай, Захар Чернишов, на ІІ – Андрій Голіков, Денис Сукач, Тимофій Габрук, на ІІІ – Михайло Фалюш та Михайло Павлік.

До змагань ковельські команди готували тренери Олег Стус, Ігор Падошик, Анатолій Мілехін та Олександр Мілехін.

#ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також