1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують на продаж аварійне приміщення у центрі міста, яке колись використовувала поліклініка

У Ковелі планують на продаж аварійне приміщення у центрі міста, яке колись використовувала поліклініка

На чергову сесію Ковельської міської ради, що має відбутися 24 жовтня, вноситься проєкт рішення, яким пропонується доповнити перелік об’єктів комунальної власності м. Ковеля, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні. Мова йде про одне з приміщень будівлі міської поліклініки, яке нині знаходиться в аварійному стані та не використовується.

Ця споруда належить до комплексу будівель, що знаходяться у центрі міста за адресою вул. Незалежності, 122, проте вона не відноситься до пам'яток архітектури місцевого значення. Ковельське МТМО свого часу використовувало ці приміщення за призначенням (для прийому громадян лікарями), але у зв'язку з аварійністю у 2017 році будівлю було передано на баланс РЖКП №1.

За словами начальника відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторії Васінович, можливості передати споруду в оренду немає, оскільки вона перебуває в аварійному стані та потребує значних коштів для капітального ремонту чи реконструкції. Загальна площа приміщень становить 202,2кв.м. Є перший та другий поверхи, а також мансардний — третій поверх.

Якщо депутати підтримають проєкт рішення, будівля поліклініки центральної районної лікарні буде виставлена на продаж шляхом аукціону. Саме тоді й сформують цінову пропозицію для майбутніх інвесторів.

Варто зауважити, що пам'яткою архітектури місцевого значення є будівля, яка нині використовується Ковельським МТМО під поліклініку її фасад виходить на вул. Незалежності (датована 1900 роком). Будівля, яку готують до продажу, знаходиться праворуч від головної споруди і є однією з трьох, що входять до майнового комплексу. До реєстру пам'яток архітектури місцевого значення вона не входить і була збудована значно пізніше. Третя будівля (у дворі комплексу) нині законсервована та не використовується, оскільки також перебуває в аварійному стані.
#Депутати #СесіяМіськоїРади #МіськийБюджет #ПамяткаАрхітектури

Коментарі

Читайте також

На позачерговій сесії у Ковелі прийнято звернення щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення

На позачерговій сесії у Ковелі прийнято звернення щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення
Обранці громади переконані, що впроваджувати продаж землі без належного законодавчого підґрунтя неприпустимо. Земля має бути ресурсом розвитку українського народу, а не об’єктом наживи для іноземних олігархів.

У Ковелі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг «Ні капітуляції»

У Ковелі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг «Ні капітуляції»
Головною причиною проведення заходу стала загроза підписання українською стороною так званої «Формули Штайнмайєра». У ході мітингу було підтримано ініціативу скликання позачергової сесії Ковельської міської ради.