1. Головна
  2. Новини
  3. На «Ягодині» затримали велику партію незадекларованих валіз, які везли у Ковель ВІДЕО

На «Ягодині» затримали велику партію незадекларованих валіз, які везли у Ковель ВІДЕО

На «Ягодині» затримали велику партію незадекларованих валіз, які везли у Ковель, - повідомляє Державна прикордонна служба України.

Товар, що нелегально везли в Україну, виявила одна зі спеціальних мобільних груп прикордонників і митників, які за дорученням прем'єрміністра України протидіють в пунктах пропуску так званому «сірому імпорту» та іншій протиправній діяльності.

Нелегальний вантаж виявили у пункті пропуску «Ягодин», що на Волині. Товар везли з Польщі в місто Ковель двома вантажівками одного й того ж перевізника. Та, як з’ясувалося, кількість заявленого вантажу - валіз, суттєво відрізнялася від фактичної – і не на користь українського бюджету.

Спеціальна мобільна група виявила 640 «зайвих» валіз, яких не згадали в документах. Цей товар вилучили та передали на митний склад. За оцінкою експертів, вартість вилученого складає понад півмільйона гривень.#Розмитнення #Митниця

Коментарі

Читайте також

22 лютого всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть в цілодобовому режимі

22 лютого всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть в цілодобовому режимі
Сьогодні останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів. "Черги з автівок на європейській реєстрації наразі відсутні, оформлення чекають 225 автомобілів," - інформує прес-служба ДФС України.