1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські музиканти взяли участь у Міжнародному музичному фестивалі «Устилуг Стравінський Fest»

Юні ковельські музиканти взяли участь у Міжнародному музичному фестивалі «Устилуг Стравінський Fest»

Нещодавно в Устилузі відбувся І міжнародний музичний фестиваль «Устилуг Стравінський Fest», у якому взяли участь учні Ковельської школи мистецтв. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Також свою майстерність на цьому заході представили вихованці Луцької, Нововолинської, Володимир-Волинської та Устилузької музичних шкіл, Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І.Стравінського. Завітали в Устилуг і польські музиканти.

Фестиваль проводиться з метою популяризації творчих зв’язків Ігоря Стравінського з волинською землею. Відомо, що з 1907 по 1914 роки композитор проживав у в Устилузі, в маєтку «Стара миза», побудованому за власним проєктом. Нині там міститься музей-садиба та музична школа, відкриті в 1990 році. Це єдиний у світі меморіальний музей геніального композитора. «Устилуг Стравінський Fest» був задуманий для дітей, але згодом переріс у масштабне свято класичної музики.

Ковельську команду на високому рівні представили учні струнно-смичкового відділу: А.Середа (викладач Л.Корнєва, концертмейстер І.Бига), Ю.Солов’янчук (викладач О.Баласанян, концертмейстер Н.Зінковська), струнний квінтет у складі Л.Стаднік, С.Григола, О.Шайнюк, Н.Лисковець, В.Ощепкова (керівник Т.Корнєва, концертмейстер В.Ващук). Варто відзначити, що квінтет був єдиним дитячим колективом, який включив до свого репертуару твір І.Стравінського, а саме «Серенаду» з балету «Пульчинелла».

Друга частина фестивалю розпочалась виступом артистів Львівської національної філармонії, які показали музично-театральну виставу «Історія солдата» для камерного оркестру та трьох оповідачів. Глядачі отримали можливість побачити два балети всесвітньовідомого композитора «Жар-птиця» та другий акт з «Весни священної» у виконанні артистів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.Лисенка.


#ШколаМистецтв

Коментарі

Читайте також