1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю облаштували кабінет для фізіотерапевтичних процедур

У Ковелі в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю облаштували кабінет для фізіотерапевтичних процедур

У центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю облаштували кабінет для фізіотерапевтичних процедур та масажу, що дозволить поліпшити якість цієї послуги. Повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради. Зокрема, було придбано новий апарат для парафінотерапії та необхідні сучасні меблі. Кошти на це було виділено з міського бюджету.

Перевагою фізіотерапії є її тривала післядія – терапевтичний ефект не тільки зберігається упродовж досить значного проміжку часу, але й може коливатися від декількох тижнів до 4-6 місяців. Окрім теплолікування, у закладі також проводяться інші процедури: електрофорез, дарсонваль, інгаляції, магнітотерапія, міостимуляція, світлолікування (тубус-кварц) тощо.

- Упродовж семи років своєї діяльності Центр зазнав кардинальних змін. Постійно ми запроваджуємо нові послуги, закуповується необхідна апаратура, меблі, залучаються фахівці для роботи з особливими дітьми. І завжди ми відчуваємо розуміння і підтримку влади з усіх питань, - каже директор закладу Марія Кисляк.

Нині Центр відвідує 27 дітей з особливими потребами з міста та району. Тут діють відділення соціальної та педагогічної реабілітації, фізичної реабілітації та медичного спостереження. Широкий спектр послуг дає можливість надавати допомогу дітям за всіма провідними напрямками реабілітації.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельські діти разом з батьками, які захищали Україну на сході, побували у «Волинській Січі»

Ковельські діти разом з батьками, які захищали Україну на сході, побували у «Волинській Січі»
Організаторами цікавого та змістовного сімейного дозвілля напередодні Дня захисника України стали Молодіжний центр "Місто ідей" та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.