1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО

У селі Дерно Ківерцівського району вперше відбулися змагання з мандрівництва «Стежками УПА». Команди з різних міст та містечок України пройшлися за маршрутом, який пролягав історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща». У змаганнях взяли участь 113 команд, 347 учасників, які представляли 20 міст та містечок України. Спортсмени змагались на дистанціях 10 км, 20 км, 40 км, 80 км, а велосипедисти – 120 км. Мандрівникам необхідно було знайти контрольні пункти, серед яких були історичні і культурні пам’ятки та інші об’єкти місцевого та природного характеру.

У протиборстві взяли участь вихованці Ковельської станції юних туристів, а саме: Шмигельська Зоряна, Варковець Ілля, Кондратюк Борис, Козачук Євгеній (керівник Шевчук Галина), Сорокіна Марія, Кислюк Денис, Люх Нікіта, Шадура Роман (керівник Михасик Ірина), Доценко Катерина, Бойчук Катерина (керівник Челяда Ірина), Назарук Сергій, Савчук Єлизавета, Лавренчук Оксана (керівники - Бурда Інга та Смичик Ірина).

Педагоги з дітьми долали юнацьку дистанцію протяжністю 10 кілометрів. Бурда Інга проходила І категорію складності - дистанцію протяжністю 20 кілометрів. Учасники ознайомилися з історичними та культурними пам'ятками, більше довідались про УПА.

- Доторкнулись до славетної історії, пізнали щось нове, здійснили зусилля над собою і отримали чудовий настрій від сонячної погоди! Подолавши дистанцію у 10 км і, відмітивши усі КП, ми посіли 7 сходинку серед 28 команд. Для нас це чудовий результат, адже на подібних заходах ми вперше. Неймовірно сподобалось!, - поділились враженнями учасники змагань.


Крім того, ковельчани були й серед учасників, які змагалися на інших пішохідних та веломаршрутах. Зокрема, Богдан Солодуха та Віталій П'ясецький діляться враженнями та світлинами зі змагань на власних сторінках у соцмережах. До речі, команди за участю ковельчан посіли у своїх дисциплінах третє та четверте місця.


#Спорт #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020
Нині збірна України з веслування на човнах «Дракон» перебуває у Вірменії, де триває навчально-тренувальний збір. Спортсменам уже вдалося підкорити місцеву вершину висотою 2900 метрів.