3. Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

У Вірменії триває навчально-тренувальний збір збірної команди України з веслування на човнах «Дракон».

Ковельські спортсмени - Дмитро Назарук, Яків Дудка та Сергій Семенюк, у складі збірної України з веслування на човнах «Дракон» розпочали підготовку до змагального сезону 2020 року.

Тренування проходять на олімпійській базі «Головний спортивний комплекс Цахкадзору» (Вірменія). До тренувального процесу хлопців входять: веслування, плавання в басейні, заняття у тренажерному залі, біг у горах. Збір триватиме 21 день в умовах високогір’я. Спортсменам уже вдалося успішно підкорити місцеву вершину - гору Алібек, висотою 2900 метрів.

Впевнені, що тренування дадуть тільки позитивний результат і хлопці успішно представлять Україну та м. Ковель на чемпіонаті Європи, який пройде в липні 2020 в Україні, та чемпіонаті світу 2020 в Індії.