Ковельські веслувальники стали чемпіонами світу з драгонботу, здобувши 4 золотих та 2 срібних медалі

Команда ковельчан «Західний Вітер» здобула чотири золотих та дві срібних медалі на клубному чемпіонаті світу з драгонботу, який вперше було проведено в Україні.

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбувалися у Києві з 12 по 15 вересня. Чотири дні понад 1000 спортсменів з 15 країн розігрували 3500 медалей у різних вікових категоріях. Дистанції у 200, 500 та 2000 метрів команди долали на човнах «десятках» та «двадцятках» (відповідно по десять та двадцять веслярів у човні).

Україну представляли 15 клубів з усіх регіонів, зокрема й наша місцева команда «Західний Вітер».

Як повідомив нашому виданню керівник ГО «Драгонбот Ковель» Дмитро Назарук, у човні «десятці» ковельські веслувальники стали абсолютними чемпіонами, здобувши золоті нагороди на усіх трьох дистанціях - 2000, 500 та 200 метрів.

Ще одне золото веслувальникам з Ковеля принесли перегони у човні «двадцятці» на дистанції 2000 метрів. У такому ж складі команда «Західного Вітру» пройшла ще дві дистанції - 500 та 200 метрів, на яких фінішувала другою.

Таким чином, ковельська команда «Західний Вітер» на чемпіонаті світу з драгонботу стала володарем шести нагород. Вітаємо спортсменів і бажаємо новим перемог!
#Драгонбот #Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу
Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Києві. Команда спортивного клубу «Західний вітер» стала чемпіоном України, срібним та бронзовим призером.