Ковельські веслувальники представляють Україну на чемпіонаті світу з драгонботу в Таїланді

21 серпня 2019 року в м. Паттайя (Таїланд) стартував національний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». У змаганнях беруть участь понад 3000 учасників з 28 країн.

Спортсмени боротимуться на дистанціях 2000м, 1000м, 500м та 200м. Національну збірну України також представляють ковельчани, члени клубу “Західний Вітер” - Дмитро Назарук та Сергій Семенюк. Наші спортсмени будуть змагатися на дистанціях у човнах класу Д-22 мікс (жінки та чоловіки) та Д-12 open (відкритий клас, чоловіки).

Слідкувати за виступами спортсменів можна на офіційні сторінці чемпіонату у Facebook - https://www.facebook.com/dragonboat2019TH

#Драгонбот #Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Києві. Команда спортивного клубу «Західний вітер» стала чемпіоном України, срібним та бронзовим призером.

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

Заявку на участь подали 14 команд. Тож очікують, що до Ковеля приїде 800 спортсменів, які візьмуть участь у видовищних перегонах. Цікаву креативну програму обіцяють і вболівальники.