1. Головна
  2. Новини
  3. Спортсмени з Ковеля та району здобули призові місця у відкритому Кубку Рівненської області з боча

22-23 жовтня у місті Рівне тривав відкритий Кубок Рівненської області з боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Повідомляє Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Участь у змаганнях взяли 37 спортсменів з Волині, Рівненщини та Полтавщини.

Волинську область представляли: Булавка Віталій, Ринковська Катерина, Шевчук Софія, Вакульський Олександр, Панчук Анастасія, Чижук Володимир, Патращук Василь, Яренчук Ольга, Мажула Володимир, Романюк Олександр, Ярошук Анатолій, Барбарук Олександр та Литвинець Валерій.

За результатами змагань волинські спортсмени здобули наступні призові місця:
Клас ВС1 Шевчук Софія – ІІ місце (Ковельський район);
Клас ВС2 Панчук Анастасія – ІІІ місце (м. Ковель);
Клас ВС4 Романюк Олександр – І місце (м. Луцьк);
Мажула Володимир – ІІ місце (Ратнівський район);
Клас ВС5 Барбарук Олександр – ІІ місце (Ковельський район).

Вітаємо спортсменів та бажаємо й надалі витримки, незламної сили духу, енергії, оптимізму та нових перемог!