1. Головна
  2. Новини
  3. Команда ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” - володар III Кубка Ковеля з боча-2019

Команда ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” - володар III Кубка Ковеля з боча-2019

8 серпня з ініціативи громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” відбулись змагання – ІІІ Кубок Ковеля з боча-2019 серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У них взяли участь представники Ратнівського, Турійського, Рожищенського, Любомльського, Старовижівського та Ковельського районів, міст Ковеля, Луцька, Рівного та Червонограда.

На урочисте відкриття прибуло чимало гостей, благодійники та друзі організацій спортсменів з особливими потребами. Звернувся до присутніх і Склянчук Володимир - переможець всеукраїнського конкурсу краси серед чоловіків з інвалідністю на візках «Мужність без обмежень — 2019», який проходив в місті Краматорську.

Як і зазвичай, ковельчани показали хороші результати. В індивідуальних змаганнях другі місця посіли Ринковська Катерина та Панчук Анастасія, треті - Гелетуха Олег, Набруско Євгеній, у парних — перемогу здобули Дудка Олександр, Сколінчук Едуард, другий результат у Дружиніна Андрія, Дружиніної Оксани.

Переможці і призери були нагороджені медалями та грамотами, а всі учасники - відзнаками та подарунками. Командне перше місце вибороли ковельчани й отримали III Кубок Ковеля з боча - 2019.
Ранковий сильний дощ не зіпсував цікавого спортивного заходу на веслувальній базі міста. Корти для змагань розмістили в тренувальному залі веслувальників та елінгу для драгонботів. Коли випогодилось, продовжили гру на майданчику.

Щиро дякуємо міській владі за фінансову підтримку, поточний ремонт вулиці Воля - від Володимирської до веслувальної бази, який проведено до Кубка Ковеля з боча.

Сердечне спасибі спонсорам, небайдужим людям, нашим супроводжуючим, всім, хто допомагав в підготовці і проведенні дійства.

#Боча #Спорт

Коментарі

Читайте також

Особливі спортсмени з Ковеля провели майстер-клас з паралімпійського виду спорту для гостей з різних країн

Особливі спортсмени з Ковеля провели майстер-клас з паралімпійського виду спорту для гостей з різних країн
Участь у фізкультурно-оздоровчій грі з боча, що відбулась в урочищі "Фасти", взяли представники з Молдови, Білорусі та Польщі, а також різних областей України.