1. Головна
  2. Новини
  3. 20 команд стали учасниками одного з наймасовіших дитячих турнірів в Україні - «Kovel Cup Time»

З 18 по 21 жовтня у Ковелі пройшов один із наймасовіших турнірів в Україні - 5-й осінній дитячий фестиваль футболу - «Kovel Cup Time», - повідомляє пресслужба ДЮФК «Time».

У турнірі взяло участь 20 команд 2008/2009 р.н. з шести областей України, м. Києва та Білорусі. За підсумками змагань команди розташувалися в турнірній таблиці наступним чином:

15. ДЮСШ "Ізмаїл" Одеська обл
16. "Вікторія" Старокостянтинів Хмельницька обл.
17. "Вотранс"2 Луцьк
18. "Спарта" Мінськ, Білорусь
19. ДЮСШ Полонне Хмельницька обл
20. "Спарта" Мінськ, Білорусь.

На закритті фестивалю кожна дитина та тренер (близько 300 юних футболістів та їхніх наставників) отримали медалі за участь, фотографії власної команди та солодкий подарунок.

Крім того, було проведено 6 футбольних конкурсів:

"Королем жонглювання" став гравець команди "БЄЛКАРД" Гродно - Маркевич Саша
"Король дальності" - Марченко Влад ("Вертикаль" Обухів)
"Королем точності"- Безпалий Степан ("Зірка" Київ)
"Битву воротарів" виграв Каспірович Данііл ("Неман" Гродно)
"Битва капітанів" - Лотиш Іван ("Вотранс" Луцьк)
"Битва тренерів" - Юйко Віктор"Неман" Гродно)

Слід відзначити, що турнір провели м'ячами від партнерів фестивалю - ТМ "Select". Подарунки отримав кожен тренер - учасник фестивалю.

Чемпіони змагань отримали від ТМ"Гера" знижку 50% на купівлю спортивної форми, команда, яка зайняла друге місце - 40%, за третє місце - 30%.