У міському парку Ковеля ремонтують лавки
У міському парку та на бульварі Лесі Українки комунальники ремонтують лавки.
Директор КП "Добробут" Ігор Михалевич каже, що уже відремонтовано 35, до кінця цього тижня мають завершити ремонт ще 15-ти, на яких уже демонтували старі дерев'яні поверхні.

Нові дошки, з яких виготовили сидіння та спинки — дубові з лаковим покриттям. Тож мають бути довговічнішими, якщо містяни не будуть їх навмисне псувати.

Нагадаємо, що торік міські комунальні служби уже частково відремонтували лавки та парапети поблизу фонтану та на бульварі.

Роботи виконують в межах коштів, передбачених міським бюджетом. Загальна сума витрат має скласти 120 тисяч гривень.








#Благоустрій #МіськийПарк
Директор КП "Добробут" Ігор Михалевич каже, що уже відремонтовано 35, до кінця цього тижня мають завершити ремонт ще 15-ти, на яких уже демонтували старі дерев'яні поверхні.

Нові дошки, з яких виготовили сидіння та спинки — дубові з лаковим покриттям. Тож мають бути довговічнішими, якщо містяни не будуть їх навмисне псувати.

Нагадаємо, що торік міські комунальні служби уже частково відремонтували лавки та парапети поблизу фонтану та на бульварі.

Роботи виконують в межах коштів, передбачених міським бюджетом. Загальна сума витрат має скласти 120 тисяч гривень.








#Благоустрій #МіськийПарк
