1. Головна
  2. Новини
  3. Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах

Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах

Працівники Центральної районної бібліотеки, що у Ковелі на вул. Степана Бандери, 2, просять власників двоколісного транспорту зважати на потреби людей з інвалідністю та не паркувати велосипеди на пандусах. Послугами місцевої читальні користуються мешканці міста та району з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема, люди, які пересуваються на інвалідних візках. Саме для них на вході у бібліотеку було облаштовано зручні пандуси, аби любителі книги могли безперешкодно дістатися читальної зали та користуватися іншими послугами, які нині надає місцева книгозбірня.

Подбали тут і про власників велосипедів, які також можуть залишити їх біля спеціально обладнаних паркувальних місць для двоколісного транспорту. Аби велосипедисти звертали на це увагу, довелося додатково розмістити ще й оголошення. Проте, й такий захід, виявляється, не завжди є дієвим.

- Пандуси обладнані для зручності людей з особливими потребами. Доводиться це доносити і в такий спосіб..., - зауважують у бібліотекарі на своїй сторінці у соцмережі, де й розмістили фото транспорту, припаркованого у неналежних для цього місцях.

#Бібліотека #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

16 жовтня о 16.00 у Ковельській бібліотеці - зустріч з дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня о 16.00 у Ковельській бібліотеці - зустріч з дослідником української історії, письменником та політиком
«Життя не гра - його заново не розпочнеш», - Ярослав Федорчук, волинянин, кандидат економічних наук, член Національної спілки письменників України.

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії, письменником та політиком

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з Ярославом Федорчуком, дослідником української історії,  письменником та політиком
У його творчому доробку - понад 60 наукових праць, повість «Волинянин», дослідження трагедії українсько-польського протистояння на Волині, фільми «Вони боролись до загину» та «З вірою в Україну».