У Ковельській дитячій лікарні обладнали сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів

З ініціативи лікарів у педіатричному стаціонарному відділенні Ковельського МТМО відкрили нову сучасну ігрову кімнату для маленьких пацієнтів. Її обладнали на третьому поверсі дитячої лікарні, що знаходиться на вулиці Вітовського,22 (приміщення пологового будинку). Усі іграшки та меблі сертифіковані та безпечні. Обладнання та спортивний інвентар призначені для фізичних та інтелектуальних розваг дітей.

За словами головного лікаря Ковельського МТМО, комфортні умови перебування хворих дітей під час лікування в педіатричному відділенні є дуже важливою умовою у процесі лікування. Необхідність створення ігрової кімнати назріла давно, але втілити цей задум в життя вдалося лише зараз. Відшукали потрібні ресурси: приміщення та кошти. У планах - влаштування ще двох подібних кімнат у дитячій поліклініці та в амбулаторії, що у мікрорайоні "Сільмашу".

Для багатьох дітей час перебування в стінах лікарні, іноді без батьків, є досить складним. Їм не вистачає яскравих емоцій та змістовного дозвілля. Тож тепер маленькі пацієнти, які лікуються у стаціонарі, можуть весело і з користю провести час та відволіктися від медичних процедур. А отримані ними позитивні емоції якнайкраще сприятимуть швидкому одужанню.

Варто зауважити, що наразі триває й благоустрій прилеглої до дитячої поліклініки та лікарні території.


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська лікарня отримала медикаменти для проведення складних операцій на серці

Ковельська лікарня отримала медикаменти для проведення складних операцій на серці
Це передбачено умовами субпроєкту, в рамках якого для Ковельського МТМО торік було придбано ангіограф. Отриманий препарат «Йогексол» використовують при стентуванні та коронарографії.