1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся відкритий Кубок міста з кікбоксингу ВАКО

У Ковелі відбувся відкритий Кубок міста з кікбоксингу ВАКО

26 жовтня відбувся відкритий Кубок міста з кікбоксингу ВАКО, - повідомляють на сайті Ковельської міськради. У змаганнях брали участь представники Ковеля та Любешова - команди КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, «Волинь ВАКО», СК «Удар». Загалом - 52 спортсмени.

Цим турніром Волинська федерація кікбоксингу ВАКО розпочала новий навчальний рік. Мета заходу, крім популяризації здорового способу життя, надання бойової практики спортсменам-початківцям та обмін досвідом між різними школами.

Серед вихованців ковельських тренерів перемогу здобули: Сидорук Назар (ЗОШ №10), Олещук Сергій (ЗОШ №10), Морозюк Владислав (смт Луків), Зуєвич Богдан (ЗОШ №10), Кашуба Владислав (смт Голоби), Красько Назар (Ст. Кошари), Богатирьов Дмитро (ЗОШ №8), Щур Михайло (ЗОШ №10), Сільчук Станислав (НВК №13), Токарчук Артем (Ст. Кошари), Пузанський Маркел (Ковельська міська гимназія), Зелінський Денис (ЗОШ №7), Філіпчук Дмитро (НВК № 11), Зейко Павло (КПЕК ЛНТУ), Рабко Володимир (ЗОШ №7), Мишей Максим (ЗОШ №7), Савчук Денис (ЗОШ №7), Варакін Ян (КДЮСШ ім. Є. Кондратовича).

У номінації «Найбільш видовищний поєдинок» нагороду отримала фінальна пара старших юніорів у вазі 63,5 кг Зейко Павло (Ковель) – Кались Назар (с. Зелена), за найкращу техніко-тактичну підготовку був нагороджений Варакін Ян (КДЮСШ ім. Є. Кондратовича).

Наступний турнір у Ковелі - Відкритий чемпіонат КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, відбудеться 28 грудня.