У Ковелі навчають, як ефективно працювати у молодіжному середовищі

У Ковелі відбувся тренінг в рамках навчальної Програми «Молодіжний працівник» Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Програми розвитку ООН в Україні.

Організатор тренінгу: Молодіжний центр "YouthСфера" (м.Луцьк) за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА. У Ковелі організаторів та учасників тренінгу приймали у Молодіжному центрі «Місто ідей».

Під час тренінгу учасники отримали стимул для розвитку своїх компетенцій, як молодіжних працівників та визначили свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники дізналися, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залучення молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, а також розвивали власні компетенції в молодіжній роботі. Молодь активно обмінювалась досвідом та знайшла нових партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Учасники, що успішно пройшли навчання, отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook:
https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/
Детальна інформація про Програму на сайті: youth-worker.org.ua


#МістоІдей

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі розпочався новий сезон англомовного проекту «Chai time» у Молодіжному центрі

У Ковелі розпочався новий сезон англомовного проекту «Chai time»  у Молодіжному центрі
Один раз на місяць у Молодіжному центрі «Місто ідей» відбувається чаювання та «живе» спілкування з американцями, волонтерами Корпусу Миру США в Україні.

Безкоштовне таксі з «людиною-павуком» за кермом: у Ковелі нова молодіжна акція

Безкоштовне таксі з «людиною-павуком» за кермом: у Ковелі нова молодіжна акція
У співпраці з Молодіжним центром «Місто ідей» герої коміксів і фільмів - «Спайдермен» та «Пікачу», проводять Європейську акцію добра: безкоштовні подорожі містом, подарунки та цікаве спілкування.