1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські вокалісти вибороли призові місця на Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ»

Юні ковельські вокалісти вибороли призові місця на Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ»

2-3 листопада у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ» під егідою Міністерства культури України. Він об'єднав таланти з різних куточків України та ряду інших держав. У творчому змаганні взяли участь вокалісти, вокальні ансамблі, хори, інструменталісти, хореографічні колективи, театри.

Як завжди, достойно представили рідне місто Ковель талановиті вихованці Світлани Шиманської - юні вокалісти народного художнього дитячого колективу-студії естрадного співу «Нові таланти» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Вони представили на розсуд поважного журі та численних глядачів естрадні пісні українських авторів.

Основною метою фестивалю-конкурсу є популяризація дитячо-молодіжної творчості, надання дітям та молоді можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомство з кращими зразками світової та національної культури і мистецтва.

У номінації "Естрадна пісня" в різних вікових групах юні ковельчани здобули високу нагороди. Два перших місця за сольні виконанні у Анни Корж (ЗЗСО «Ліцей №7») та Ангеліни Кликоцюк (міська гімназія). Перемогу у конкурсі здобув також дует у складі Артема Кисляка та Ангеліни Кликоцюк.

Друге місце - у Артема Кисляка (ЗЗСО №12). Божена Кисляк (ЗЗСО №12) та Вероніка Осіпчук (ЗЗСО «Ліцей №11») удостоєні третіх місць у своїх вікових категоріях.

Вітаємо талановиту молодь та викладача з гідними нагородами, бажаємо подальших успіхів та невичерпного натхнення!

#НовіТаланти #ПалацУчнівськоїМолоді

Коментарі

Читайте також

Черговий міжнародний конкурс - і знову Гран-прі та перше місце у ковельського «Барвінка»

Черговий міжнародний конкурс - і знову Гран-прі та перше місце у ковельського «Барвінка»
У Шацькому районі на березі озера проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркові Хвилі Світязя 2019». Вихованці студії естрадного співу «Нові таланти» здобули другі місця.

Обдаровані ковельчани та їх наставники отримали стипендії від обласної влади

Обдаровані ковельчани та їх наставники отримали стипендії від обласної влади
15 травня в сесійному залі обласної ради відбулися урочистості, під час яких відзначили найкращих учнів та педагогів, вручили дипломи, подяки та грамоти, а також грошові винагороди.