1. Головна
  2. Новини
  3. Родини ветеранів АТО з Ковеля повернулися з реабілітації

Родини ветеранів АТО з Ковеля повернулися з реабілітації

Упродовж минулого тижня родини ветеранів АТО перебували на реабілітації у санаторії «Пролісок», що у селі Грем'яче Ківерцівського району. Змістовний відпочинок та арт-терапію для дев'яти сімей колишніх бійців з Ковеля, Луцька та Ковельського району влаштували волонтери та благодійники за активного сприяння громадської організації «Зігрій душу», Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Благодійної організації PromoUkraina (Франція). Це був 38-й заїзд проекту психосоціальної допомоги бійцям та сім’ям ветеранів АТО. Повідомляють на сторінці ГО «Зігрій душу» у Фейсбук.

Волонтери дякують за підтримку та допомогу в організації реабілітації санаторію «Пролісок» та директору Оксані Бугайчук, захиснику Донецького аеропорту Андрію Луцику, заступнику голови Волинської обласної державної адміністрації Світлані Мишковець та всім причетним до цієї події.

- З сім’ями працювала наш любий психотерапевт Олена Батинська, підтримувала Олена Тарасюк, приглядала Анна Лисакова. Дякуємо нашій неймовірній групі за співпрацю та розуміння, Разом і до кінця!, - зауважують у дописі.#ЗігрійДушу #ДопомогаАТО #Благодійність #Волонтери

Коментарі

Читайте також

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин
Такий метод реабілітації досить позитивно впливає на емоційний стан учасників. Крім того, вони спілкувалися з психотерапевтом, вчилися відновлювати рівновагу та керувати емоційними станами.

У Ковелі ветеранів АТО, військових та їх родини запрошують на арт-годину малювання на полотні

У Ковелі ветеранів АТО, військових та їх родини запрошують на арт-годину малювання на полотні
22 лютого ГО «Зігрій душу» у співпраці з Ковельською міською радою, БФ Brish-Ukrainian Aid, за підтримки Ковельського об’єднаного військкомату проведуть цікавий, пізнавальний захід.