1. Головна
  2. Новини
  3. Як у Ковелі відсвяткували День залізничника ВІДЕО

Як у Ковелі відсвяткували День залізничника ВІДЕО

Стараннями благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині” День залізничника у Ковелі перетворили на задушевне родинне свято. Пишуть на сайті благодійного фонду.

Давня співпраця поєднує трудові колективи Ковельського залізничного вузла з народним депутатом України Степаном Івахівим. У 2013 році коштом благодійного фонду “Патріоти Волині” реконструювали та обладнали нічною підсвіткою один із символів Ковеля - пам'ятник паровозу СУ-253 на Привокзальній площі. З того часу Степан Івахів — частий гість в трудових колективах залізниці, добре знається на проблемах транспортної галузі.

Благодійний фонд народного депутата допомагав втілювати програми енергозбереження, придбав побутову та мультимедійну техніку для різних підрозділів залізниці. Щороку Степан Івахів та його помічники активно долучаються і до організації професійного свята залізничників. Під егідою благодійного фонду “Патріоти Волині” в міському палаці культури імені Шевченка відбулися корпоративні урочистості, на які запросили близько тисячі (саме стільки вміщує глядацький зал) представників різних професій на залізниці, ветеранів галузі.

З нагоди професійного свята кращі представники трудових колективів Ковельського залізничного вузла нагороджені почесними грамотами народного депутата України Степана Івахіва. Додатком до них стали цінні подарунки - холодильники від благодійного фонду “Патріоти Волині”. Загалом їх отримали 10 ковельських залізничників:

- старший оглядач вагонів пасажирського вагонного депо Микола Богдан;
- слюсар-механік радіоелектронної апаратури Анатолій Шумерук;
- слюсар з ремонту рухомого складу пасажирського вагонного депо Андрій Муха;
- слюсар з ремонту рухомого складу локомотивного депо Анатолій Булавка;
- помічник машиніста локомотивного депо Віктор Гученко;
- черговий дистанції колії Юрій Смаль;
- слюсар з ремонту рухомого складу експлуатаційного вагонного депо Микола Шевчук;
- сигналіст станції “Ковель” Володимир Барчук;
- диспетчер дистанції сигналізації і зв’язку Ірина Грицюк;
- електромонтер Людмила Цехош

За багатолітню співпрацю з благодійним фондом “Патріоти Волині” спеціальним призом — мікрохвильовою піччю відзначили також завідувачку квитковими касами залізничного вокзалу Світлану Ящук.

А про позитивні емоції всіх присутніх на святі подбали зірки з народу, переможці телевізійного проекту “Україна має талант” - гурт “Лісапетний батальйон”.

Детальніше - у сюжеті 12 каналу.#ПатріотиВолині #Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також