1. Головна
  2. Новини
  3. Рятувальники проводять на Ковельщині «Наукові пікніки»

Рятувальники проводять на Ковельщині «Наукові пікніки»

5 листопада подвір’я Голобської школи заполонили діти, яким дуже хотілося посидіти у кабіні пожежного автомобіля та машині поліцейських. Хтось бачив себе у професії рятувальника, інші всерйоз задумувалися над фахом лікаря, хіміка, біолога, сапера.

Таємниці фізики, хімії, біології та безпеки під час інтерактивних дослідів та експериментів на «Наукових пікніках в ОТГ» відкривали учора діти селаща Голоби. Захід організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцькради, Волинським Інститутом Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за участі працівників Управління ДСНС України у Волинській області.

Сапери ДСНС, використовуючи для навчання макети вибухонебезпечних предметів минулих воєн, які найчастіше знаходять на території області, навчали дітей, як правильно поводитися в разі виявлення небезпечних предметів. Особливо наголошуючи, що найбільшу загрозу небезпечні знахідки становлять для маленьких допитливих дітей, адже під час бойових дій терористи можуть сховати вибухівку навіть в іграшки.

Лікар сектору медичного забезпечення та медико-біологічного захисту УДСНС України у Волинській області Василь Дерун розповів про надання невідкладної медичної допомоги при екстремальних станах, а також проведення серцево-легеневої реанімації. Він наголосив, що найголовніше тут не розгубитися і не втратити жодної секунди, надто важливої для життя.

Навчити дітей, як правильно поводитися при виникненні надзвичайних ситуацій, думати, відповідати за свої вчинки, вміти допомагати в екстрених випадках – всі ці звички, сформовані з дитинства, залишаються з ними на все життя. У цьому переконані рятувальники, а також усі, хто долучився до цікавого інтерактивного науково-популярного заходу для широкої аудиторії.


Управління ДСНС України у Волинській області


#Рятувальники #Освіта #Безпека

Коментарі

Читайте також