Через дитячі пустощі з вогнем у с. Воля Ковельська горів будинок

У четвер, 24 жовтня, о 16 годині сталася пожежа у селі Воля Ковельська, Ковельського району. Про це повідомляє Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області. Як з'ясували рятувальники, займання виникло у підвальному приміщенні житлового двоповерхового цегляному будинку через дитячі пустощі з вогнем 10-річного сина господаря будинку. Вогнем пошкоджено ізоляцію електромережі, речі домашнього вжитку, дрова. На щастя, ніхто не постраждав.

Днем раніше, майже опівночі рятувальники виїжджали на гасіння пожежі у село Тойкут, Ковельського району. Горіла цегляна господарська споруда, крита шифером. Вогнем знищено дах на площі 120 м², речі домашнього вжитку, двері, вікно, газова плита, господарський інвентар. Пошкоджено стіни, речі домашнього вжитку. Причиною займання стало коротке замикання електропроводки.


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття
Випалювання сухої рослинності, опалого листя, післяжнивних залишків, без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою адміністративну відповідальність.