1. Головна
  2. Новини
  3. Гасіння пожежі та евакуація дітей: ковельські рятувальники провели комплексні тренування у школі

Гасіння пожежі та евакуація дітей: ковельські рятувальники провели комплексні тренування у школі

24 жовтня у Ковелі на території навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 13- колегіум» працівники ДСНС провели комплексні об’єктові тренування. Повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Волинській області. Ще до прибуття рятувальників персонал закладу провів евакуацію дітей з будівлі та відключив електропостачання.

Прибувши на місце виклику, працівники ДСНС встановили, що умовно горить сцена в актовому залі на площі 20 м. кв. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах на стисненому повітрі. За лічені хвилини вони загасили умовну пожежу.

Але на цьому навчання не закінчилися - на завершення заходу фахівці ДСНС поспілкувалися з учнями, роз’яснили, як діяти під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. Школярі мали змогу не лише побачити можливості пожежно-рятувальної техніки, а й самостійно спробувати скористатися вогнегасником.


#Рятувальники #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття

Ковельські рятувальники вкотре наголошують про заборону спалювання листя та сміття
Випалювання сухої рослинності, опалого листя, післяжнивних залишків, без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою адміністративну відповідальність.

Ліквідували пожежу та врятували потерпілих: у готелі м. Ковеля провели навчання рятувальників

Ліквідували пожежу та врятували потерпілих: у готелі м. Ковеля провели навчання рятувальників
Імітоване займання сталося в одному з номерів готелю «Лісова пісня» на 4-му поверсі. Крім пожежно-тактичних навчань, здійснили й позапланову перевірку стану техногенної безпеки будівлі.