На Ковельщині виявили 5 застарілих боєприпасів, серед яких - авіаційна бомба

22 жовтня групою піротехнічних робіт АРЗ СП УДСНС України у Волинській області проведено вилучення та знищення 5 застарілих вибухонебезпечних предметів, знайдених свідомими мешканцями поблизу села Дубове Ковельського району, - повідомляє пресслужба ДСНС у Волинській області.

Сапери ідентифікували їх як 2 артилерійських снаряди калібром 76 та 102 мм, 1 мінометну міну калібру 82 мм, а також 1 фугасну авіаційну бомбу вагою 100 кілограмів.

Шановні громадяни! Якщо ви натрапили на невідомий заіржавілий металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний, ні в якому разі самостійно його не переносьте, не підсувайте – старі боєприпаси можуть у будь-яку мить здетонувати!

Не наражайтеся на небезпеку! Бережіть життя, а тому відразу повідомляйте про небезпечну знахідку працівників поліції чи служби порятунку, у сільській місцевості звертайтеся до голів сільських, об’єднаних територіальних громад.


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ліквідували пожежу та врятували потерпілих: у готелі м. Ковеля провели навчання рятувальників

Ліквідували пожежу та врятували потерпілих: у готелі м. Ковеля провели навчання рятувальників
Імітоване займання сталося в одному з номерів готелю «Лісова пісня» на 4-му поверсі. Крім пожежно-тактичних навчань, здійснили й позапланову перевірку стану техногенної безпеки будівлі.