1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники провели тренувальне заняття в теплодимокамері

Ковельські рятувальники провели тренувальне заняття в теплодимокамері

8 жовтня співробітники ДСНС Луцького та Ковельського гарнізонів провели тренувальні заняття в теплодимокамерах з метою підтримання та набуття у рятувальників стійкості до теплового навантаження, дій в умовах сильного задимлення, що сприяє збереженню необхідного рівня психологічної готовності та працездатності в екстремальних умовах. Повідомляється на сайті Управління ДСНС України у Волинській області.

Тренування складалися з двох етапів: практичної роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання у теплодимокамері, а також теоретичне опрацювання ключових тем, зокрема обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання, організація роботи ланки газодимозахисної служби і надання першої медичної допомоги потерпілим в ситуаціях, характерних для ліквідації пожеж.

Під час практичної частини тренувань рятувальники відпрацювали комплекс вправ з пошуку та евакуації потерпілого із загазованого та задимленого середовища, виявлення осередку пожежі, а також виконання фізичних вправ в теплокамері.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі

24 вересня у Ковелі сталося дві пожежі
Сьогодні уночі горіли торговий павільйон та господарська споруда. Минулого тижня рятувальники виїжджали за викликом у приватне обійстя, де пожежі виникають уже не вперше. Розглядають версію підпалу.

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО

Журналісти 12 каналу показали техніку рятувальників, яку презентували у Ковелі ВІДЕО
У підпорядкуванні місцевих рятувальників - 23 одиниці спецтехніки. Навіть на площі вогнеборці не полишали бойового чергування. Біля кожного автомобіля - екіпаж, готовий до виконання професійних завдань.