Ліквідували пожежу та врятували потерпілих: у готелі м. Ковеля провели навчання рятувальників

17 жовтня працівники Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели позапланову перевірку стану пожежної і техногенної безпеки готелю «Лісова пісня», що розташований на бульварі Лесі Українки. Повідомляється на сайті Управління ДСНС України у Волинській області.

Основну увагу співробітники ДСНС звернули на наявність та справність системи протипожежного захисту, засобів первинного пожежогасіння, справність електрообладнання, утримання шляхів евакуації в належному стані.

Цього ж дня відбулися пожежно-тактичні навчання за участю працівників двох пожежно-рятувальних підрозділів міста Ковеля – 4-ої та 19-ої ДПРЧ. Рятувальники відпрацювали комплекс дій із ліквідації імітованої пожежі та порятунку на ній умовних потерпілих по встановленій автодрабині з вікна 4-го поверху готелю.

Також рятувальники у складі ланки газодимозахисної служби проклали рукавну лінію сходовою кліткою для гасіння умовної пожежі в одному з номерів готелю й захисту шляхів евакуації, а також одночасно здійснили евакуацію імовірних потерпілих, які там перебували.


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також