1. Головна
  2. Новини
  3. Сім'ї ветеранів АТО з Ковеля проходять духовну реабілітацію у Боснії та Герцоговині

Сім'ї ветеранів АТО з Ковеля проходять духовну реабілітацію у Боснії та Герцоговині

Нещодавно Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з волонтерами започаткували благодійний проєкт "Рух за життя", очільницею якого стала Семенюк Алла. Він має на меті підтримати учасників АТО (ООС) та їх родини.

Сьогодні чотири сім'ї ветеранів, учасників бойових дій, проходять духовну реабілітацію у Боснії та Герцоговині. Мальовниче містечко Меджугор'є вже вдруге зустрічає наших ковельчан. Попередня подорож відбулась у вересні цього року. Програма, яку пройдуть сім'ї, спрямована на духовне зцілення та відновлення, зміцнення сімейних стосунків.

- Ми щиро віримо, що це допоможе нашим родинам знайти правильні "точки дотику", які були "викривлені" війною. Але без підтримки однодумців, людей, які небайдужі та мають велике серце, неможливо було б здійснити цей задум!!! Щиро вдячні за фінансову підтримку проєкту благодійникам, які побажали залишитися невідомими, Благодійному фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь-Україна", міському голові Олегу Кіндеру, Греко-католицькій громаді м. Ковеля, інформаційному центру Меджурог'є та спільноті "Світло Марії", - зауважує директор центру соціальних служб Інна Третяк.


Довідково:
Меджугор'є прославилося у другій половині XX століття явленням Божої матері. Перше явище явлення Богоматері чотирьом дітям відбулося у червні 1981 року. У подальшому на місце явищ збиралися тисячі вірян. Явлення Діви Марії тривають й досі кожного дня. Щорічно до Меджугор’я здійснюють паломництво понад мільйон християн різних конфесій із усього світу.


#Благодійність #ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також