1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі придбали квартири для атовця та дитини-сироти

У Ковелі придбали квартири для атовця та дитини-сироти

Громадська комісія з житлових питань на черговому засіданні під головуванням першого заступника міського голови Михайла Гетьмана розглянула звернення громадян. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила з заявами мешканців міста, які виявили бажання стати на квартирний облік. Зокрема, двоє учасників бойових дій АТО просили внести їх в списки позачергового житла в зв'язку із отриманням групи інвалідності внаслідок війни.

Вирішено звернення задовольнити і підготувати проєкт рішення для затвердження виконавчим комітетом.
Фото ілюстративне

Водночас, п’ятеро осіб знято з квартирної черги. Двоє виїхали на постійне проживання до інших населених пунктів, двоє придбали квартири, у тому числі інвалід війни 2 групи, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції - за кошти державної субвенції.

Задоволено клопотання квартирно-експлуатаційного відділу м.Володимира-Волинського про виключення квартири зі службового фонду Ковельського гарнізону.

Заступник начальника служби у справах дітей з питань опіки та піклування Микола Гупік поінформував комісію стосовно ситуації з придбанням та розподілом соціального житла для дітей- сиріт у нинішньому році.

Він зазначив, що у Ковелі діє Міська цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа на 2017-2021 роки. На ці потреби цьогоріч з обласного та міського бюджетів в рівних долях виділено кошти державної субвенції в розмірі 500 тис.грн. За них придбане соціальне житло.

На обліку щодо поліпшення житлових умов перебуває дві особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед них - юнак, який мешкає за адресою опікуна в м.Нововолинську, навчається у Володимир-Волинському духовному училищі.

Інший юнак з числа сиріт зареєстрований у помешканні бабусі, яке не придатне для проживання. Комісія рекомендувала надати куплену однокімнатну квартиру саме йому загальною площею 25,5 кв.м, що у дев’ятиповерховому будинку.

Відповідний проєкт рішення буде внесено на розгляд виконкому 14 листопада.


#СоціальнийЗахист #ДітиСироти

Коментарі

Читайте також