1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» нагадує споживачам про зміну порядку надання пільг на оплату послуг

«Ковельводоканал» нагадує споживачам про зміну порядку надання пільг на оплату послуг

Адміністрація УВКГ «Ковельводоканал» нагадує споживачам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, про зміну порядку надання пільг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику,

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

«Ковельводоканал» з 1 жовтня буде проводити нарахування за послуги по загальнобудинкових лічильниках

«Ковельводоканал» з 1 жовтня буде проводити нарахування за послуги  по загальнобудинкових лічильниках
Це стосується споживачів, які мешкають у багатоповерхових житлових будинках на вулицях Володимира Кияна, Грушевського, Мічуріна, Незалежності, Сагайдачного.