1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» з 1 жовтня буде проводити нарахування за послуги по загальнобудинкових лічильниках

«Ковельводоканал» з 1 жовтня буде проводити нарахування за послуги по загальнобудинкових лічильниках

Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» з 01.10.2019р. буде проводити нарахування за послуги водопостачання та водовідведення по загальнобудинкових водолічильниках, - повідомляється на сайті підприємства.

Це стосується мешканців наступних будинків:

вул. Володимира Кияна,72; вул. Володимира Кияна,110б; вул. Володимира Кияна,110в; вул. Грушевського,1;
вул. Мічуріна,3; вул. Незалежності,108; вул. Сагайдачного,6а; вул. Сагайдачного,6б; вул. Сагайдачного,8;
вул. О.Пчілки,31; вул. О.Пчілки,6.

Нарахування буде здійснюватись відповідно до вимог п. 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 із змінами та доповненнями: у разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі (або всі) квартири обладнані квартирними засобами обліку, споживачі, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю та які не мають квартирних засобів обліку (у разі обладнання всіх квартир квартирними засобами обліку – споживачі, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю), оплачують послуги згідно з показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, та сумарних витрат води за показаннями усіх квартирних засобів обліку.

Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, та споживачами, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку.

Шановні споживачі послуг !

З метою раціонального використання питної води та сплати лише за фактично спожиті послуги рекомендуємо Вам встановити засоби обліку води.

Для правильності проведення нарахувань за спожиті послуги Ви зобов’язані відповідно до укладених договорів та діючого законодавства вчасно подавати показники лічильників за телефонами : 5-36-96, 3-34-25, 067-704-22-89 ,на електронну адресу kovelvoda@ ukr.net, в особистому кабінеті на сайті http://kovelvoda.com або особисто в Абонентський відділ Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» м. Ковель, вул.Івасюка,13.

Графік роботи з понеділка по п´ятницю з 08.00.год.- 17.00.год.

#Ковельводоканал

Коментарі

  • Андрій
    Нехай поремонтують всі труби і протікання води усунуть.Таплоїзоляцію труб проведуть.
    Відповісти

Читайте також

Повірка квартирних водолічильників проводиться за рахунок коштів споживача, - адміністрація УВКГ «Ковельводоканал»

Повірка квартирних водолічильників проводиться за рахунок коштів споживача, - адміністрація УВКГ «Ковельводоканал»
На виконання вимог Закону України зі структури тарифів були вилучені витрати на періодичну повірку, обслуговування та ремонт засобів обліку води, на їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування.

«Ковельводоканал» оприлюднив списки боржників з оплати за комунальні послуги

«Ковельводоканал» оприлюднив списки боржників з оплати за комунальні послуги
У Ковелі є споживачі, які роками не платять за воду та каналізацію. Боржникам вручено досудові попередження щодо примусового стягнення коштів та відключення від мереж водопостачання і водовідведення.