1. Головна
  2. Новини
  3. Дороги державного значення, що ведуть до Ковеля, потребують ремонту та дорожніх знаків

Дороги державного значення, що ведуть до Ковеля, потребують ремонту та дорожніх знаків

Завершився комісійний огляд доріг, який проводили працівники відділу безпеки дорожнього руху, спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Волинській області, ДП «Волинський облавтодор» та Укрзалізниці. Повідомляє пресслужба патрульної поліції. За його результатами направлено лист у Волинську ОДА.

Обстеження показали, що на проїзній частині доріг державного та місцевого значення, вулицях населених пунктів залишається значна ямковість, а на окремих ділянках покриття проїзної частини практично зруйноване, дорога деформована у вигляді осідань, колійності, тощо. Через це швидкість транспортного потоку на таких ділянках складає не більше 30 км/год, чим завдаються значні збитки транспортній галузі області та технічному стану автомобілів.

Окрім цього, з метою об’їзду зруйнованих ділянок доріг, водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації.

За 10 місяців 2019 року в області зареєстровано понад 2000 ДТП, що на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року, загинуло 93 людини, кількість травмованих також зросла.

Під час осіннього комісійного обстеження доріг державного значення виявлено ділянки, вражені напливами, колійністю, нерівністю та просадками покриття проїзної частини, особливо це стосується автодоріг М-19 «Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече», Р-15 «Ковель – Володимир-Волинський – Жовква», Т-18-02 «/М-07/ - Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки - /Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/», Н-17 «Львів – Радехів – Луцьк», М-07 «Київ – Ковель – Ягодин». Також тут потребують заміни або встановлення десятки дорожніх знаків.

На вулично-дорожній мережі продовжують розміщувати зовнішню рекламу на опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення в межах відводу автомобільних доріг і червоних ліній вулиць міст та інших населених пунктів, що заборонено законодавством. Тож комісія просить вплинути і на це.

Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та органів місцевої влади впродовж кількох років здійснюється освітлення населених пунктів, однак ці роботи до кінця ще не завершені, що негативно впливає на безпеку дорожнього руху.

В області, як і в місті Луцьку, відсутня інформаційна програма з профілактики порушень правил дорожнього руху. На думку комісії, соціальну рекламу можна розміщати на білбордах вздовж автомобільних доріг та вулиць населених пунктів, також важливо зняти відео- і аудіоролики на цю тему для розміщення в соцмережах і місцевих ЗМІ.#ПатрульнаПоліція #РемонтДороги #ДТП

Коментарі

Читайте також

З початку року на дорогах Волині загинуло 93 особи. З них - 9 дітей

З початку року на дорогах Волині загинуло 93 особи. З них - 9 дітей
30 людей загинуло в результаті зіткнення транспортних засобів, 29 – в результаті наїзду на пішохода, 11 – наїзду на велосипедиста, 11 – перекидання транспортного засобу, 3 – наїзду на перешкоду.