1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири

Ковельські веслувальники за значні спортивні досягнення можуть отримати квартири

Керівництво Волинської області зустрілося зі спортсменами та тренерами, претендентами на участь в літніх Олімпійських іграх, які відбудуться у 2020 році в Токіо (Японія). Серед них - ковельчани, - інформує пресслужба Волинської ОДА.

На зустрічі, з-поміж іншого, йшлося й про підтримку органами влади спортсменів та їх наставників. Загалом основними порушеними питаннями були: забезпечення житлом, спортивним інвентарем та індивідуальне фінансування спортсменів та тренерів.

Щодо житла, то в області діє Обласна цільова соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, в якій, в тому числі, передбачено виділення квартир спортсменам, котрі не мають житла, стоять на черзі у виконкомі органу місцевого самоврядування та відзначилися значними здобутками на змаганнях міжнародного рівня.

- За цими критеріями у 2019-му році ми маємо вже 4 претенденти: Ірина Климець (5 місце на Чемпіонаті світу, легка атлетика), Данило Даниленко (1 місце в олімпійському виді програм, змішана естафета на Європейських іграх), Андрій Рибачок та Юрій Вандюк (за 2-ге місце на Європейський іграх, веслування на байдарках і каное), - повідомив начальник відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА Ігор Дмитришин.


Що стосується закупівлі спортінвентарю та цільового фінансування спортсменів, то за результатами наради запропонували в наступному році в обласній цільовій програмі розвитку фізичної культури і спорту передбачити фінансування для галузі 60 млн грн. Крім цього, додатково ще 2,5 млн грн окремо для олімпійців. Ці кошти будуть витрачені на спортивний інвентар для велоспорту та веслування, на одяг та взуття для легкоатлетів, а також по 25 тис грн кожному учаснику Олімпійських Ігор від Волині.


Довідково: Андрій Рибачок та Юрій Вандюк - вихованці Ковельської філії ОСДЮСШОР «Олімп», багаторазові чемпіони Європи та світу серед юніорів і молоді, срібні призери чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, багаторазові чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу. За успішний виступ на ІІ Європейських іграх (срібні призери) Президент України нагородив їх орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.


#Спорт #Веслування

Коментарі

Читайте також

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі
"Класні діти, класна школа, класні вчителі, класний досвід, круті батьки! Дякую усім і кожному, я обов'язково почну приходити частіше в найкращу школу нашого міста!, - написав спортсмен у соцмережі.