1. Головна
  2. Новини
  3. У міському парку Ковеля студенти змагалися у легкоатлетичному кросі

У міському парку Ковеля студенти змагалися у легкоатлетичному кросі

У міському парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат навчальних закладів міста в залік спартакіади 2019-2020 навчального року. Інформує відділ фізичної культури та спорту на офіційному сайті Ковельської міськради.

У протиборстві брали участь спортсмени з медичного та промислово-економічного коледжів, центру професійно-технічної освіти. 14 юнаків та 13 дівчат долали дистанції в 1000 та 500 метрів відповідно.

В особистому заліку змагань серед хлопців третє місце виборов Анатолій Шворак, друге - Роман Новосад, переможцем став Сергій Кричук. Всі троє є вихованцями КПЕКу.

Серед дівчат третє місце здобула Тетяна Коренга (медколедж), друге - Анна Лазарчук (КПЕК), перше - Вікторія Казьмірчук (КПЕК).

У загальнокомандному заліку перемогу святкували спортсмени промислово-економічного коледжу, в активі яких 904 очки, друге місце - у представників центру професійно-технічної освіти – 768, а третє – у команди медичного коледжу – 464 очки.


#Спорт

Коментарі

Читайте також

12 ковельчан повернулися з медалями з наймасштабнішого турніру з Кіокушинкай карате в Україні

12 ковельчан повернулися з медалями з наймасштабнішого турніру з Кіокушинкай карате в Україні
На "Lviv Open Cup 2019" за звання кращих змагалися представники 25 клубів - 1820 учасників з чотирьох країн світу. Серед них - вихованці Володимира Пустового та Сергія Долінка.