1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська КДЮСШ ім. Є. Кондратовича приймала відкриту першість міста з дзюдо серед юнаків та дівчат

Ковельська КДЮСШ ім. Є. Кондратовича приймала відкриту першість міста з дзюдо серед юнаків та дівчат

19 жовтня в КДЮСШ ім. Є. Кондратовича відбулась відкрита першість міста з дзюдо серед юнаків 2006–2007 р.н., 2008–2009 р.н. та дівчат 2004–2006 р.н. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради. У змаганнях взяли участь 15 команд – 200 спортсменів з Рівненської та Волинської областей.

На урочистому відкритті змагань з вітальними словами до юних спортсменів, тренерів, представників команд і глядачів звернулись заступник міського голови Ігор Прокопів, голова Федерації дзюдо у Волинській області Віталій Терешкевич, начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, директор КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Олена Клімашевська.

За підсумками в особистому заліку серед ковельчан переможцем у ваговій категорії 36 кг став Гарбар Тарас, Кузьминець Микола посів ІІ місце у ваговій категорії 38 кг, Дубік Ігор був третім у ваговій категорії 46 кг.

За крок до призових місць залишились: Логасюк Анрій (55 кг), Кузьминець Олександр (32 кг), Гученко Арсен (35 кг), Філінович Валерій (26 кг).

Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями Федерації дзюдо Волині.

Відділ фізичної культури та спорту вітає юних ковельчан – переможців та призерів відкритої першості, та бажає спортсменам подалі вдалих виступів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.


#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО

Ковельчани взяли участь у перших змаганнях з мандрівництва «Стежками УПА» ФОТО
Пішохідний та веломаршрут пролягав історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща». Учасниками мандрівки стали 113 команд (347 учасників), які представляли 20 міст та містечок України.

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020
Нині збірна України з веслування на човнах «Дракон» перебуває у Вірменії, де триває навчально-тренувальний збір. Спортсменам уже вдалося підкорити місцеву вершину висотою 2900 метрів.