1. Головна
  2. Новини
  3. Чемпіонат Волині з футзалу: матч між «Вокар-Ковель» та «Агромат» завершився з рахунком 6:1 ВІДЕО

Чемпіонат Волині з футзалу: матч між «Вокар-Ковель» та «Агромат» завершився з рахунком 6:1 ВІДЕО

Діючий абсолютний чемпіон Суперліги «Вокар» (Ковель) у стартовому турі екзаменував дебютанта. «Агромат» послідовно пройшов усі ліги обласного чемпіонату і в жодній з них не пас задніх, тепер перед хлопцями у салатових футболках стоїть непростий, але вкрай амбітний виклик – достойно виступити у Суперлізі. Повідомляє Асоціація футзалу Волині.

Дебют поєдинку вийшов доволі неочікуваний, ковельчани виглядали якось не зібрано. А номінальні гості навпаки старанно відпрацьовували у захисті, але не просто відбивались, а й організовували власні атаки. Навіть могли відкрити рахунок, коли Назар Сеник з близької відстані підправляв у ворота господарів простріл партнера, але влучив просто у Дмитра Дувакіна.

Втім, ближче до середини першої половини гравці «Вокара» нарешті «розігрілися» і біля воріт «Агромата» стало доволі гаряче. Довго протриматися під таким тиском «салатовим» не вдалося, Роман Кузьміч і Олександр Портянко протягом хвилини двічі засмутили Олександра Луця. Досягши комфортної переваги у рахунку, ковельчани дещо скинули оберти і до перерви рахунок лишався незмінним.

У другому таймі «Вокар» практично позбавив гостей м’яча, активно підключаючи до атакувальних дій Дмитра Дувакіна. Виявилось, що «Агромат» не дуже вміє протистояти супернику, який використовує п’ятого польового гравця. Моментів для взяття воріт господарі мали цілу купу. Віталій Остапук разів з десять рятував свою команду від пропущеного гола, але 4 рази йому таки довелося діставати м’яч з сітки власних воріт. Ковельчани розпочинають сезон з прогнозованої перемоги, а для «Агромата» поки нічого катастрофічного не сталося. Так, рахунок неприємний, але й суперник був найскладніший з усіх можливих.#Футбол

Коментарі

Читайте також

Найменші вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» вперше взяли участь у міжнародному турнірі за кордоном

Найменші вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» вперше взяли участь у міжнародному турнірі за кордоном
Змагання були присвячені 1000-літтю міста Бреста. Команди ковельчан єдині представляли Україну та вибороли призове третє місце. Крім того, юних футболістів відзначено в окремих номінаціях.