1. Головна
  2. Новини
  3. Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Сім'ї бійців АТО з Ковеля, що проходили реабілітацію у Боснії та Герцоговині, поділились враженнями про відпочинок

Нещодавно сім'ї ветеранів бойових дій, які пройшли духовну та психологічну реабілітацію, ділилися своїми враженнями. Розповідає директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Чотири подружні пари з Ковеля завдяки благодійному проєкту "Рух за життя" побували на семиденному семінарі у Боснії та Герцоговині, а саме - у паломницькому містечку Меджугор'є. Супровід здійснювала спільнота "Світло Марії", яка вже не один рік працює у цьому напрямку.

На зустріч завітали очільниця проєкту Семенюк Алла, представники Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, отці церкви блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ у м. Ковелі Михайло та Петро.

Спілкування було наповнене теплом та щирістю, складалося враження ніби за столом зібралась велика та дружня родина. І все таки, які ж враження привезли з собою наші родини з мальовничого Меджигір'я?

Дорога далека та важка, автобусом довелося долати не одну сотню кілометрів, проходити не один митний контроль. Але повірте, це варте тих вражень та пережитих емоцій, які і донині переповнюють їхні серця.

- Особисто, ще й досі прокручую у голові почуті фрази, вирази облич. Я так давно не бачила таких щасливих та сяючих людей! Сім'ї , які побували на реабілітації, особливі. Вони мають свої історії, пов'язані з війною, свій біль, страждання та страхи. Тому кожен взяв для себе від поїздки все, чого не вистачало у серці, у стосунках, у поглядах, - каже керівниця центру центру соціальних служб Інна Третяк.

Приємно, що благодійний проєкт "Рух за життя" став дієвим механізмом на шляху надання підтримки учасникам АТО та їх сім'ям, які стикнулися з проблемами, що з'явилися внаслідок війни. Проте, завдяки благодійникам, людям, які повірили у його ефективність, вдалося втілити задум у життя.

Організатори дякують усім, хто підтримав проєкт, за пожертви, за духовну підтримку.

- Дякуємо благодійному фонду Івана Омелянюка "Майбутня Волинь- Україна", міському голові Олегу Кіндеру, маленькій дівчинці Ані та її родині, яка є прихожанкою греко-католицької церкви, за проведений ярмарок по збору коштів. Та, звичайно, тим благодійникам, які побажали залишитися невідомими. Ми разом принесли у сім'ї надію та світлу радість!, - зауважує Інна Третяк.
#Благодійність #ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Мама дев'ятирічного Серафима з Ковеля дякує усім благодійникам за допомогу. Хлопчика прооперували в «Охматдиті»

Мама дев'ятирічного Серафима з Ковеля дякує усім благодійникам за допомогу. Хлопчика прооперували в «Охматдиті»
Збір коштів триває. Адже попереду ще дві операції та довгий і важкий процес лікування та реабілітації. Рідні сподіваються, що їм вдасться подолати усі труднощі, адже поряд є небайдужі люди.