Андрій Хомицький подякував своєму першому ковельському тренеру Володимиру Полятичку

Зірковий тренер, колишній ковельчанин Андрій Хомицький на своїй сторінці в Інстаграм (@khomytskyi_official) подякував першому наставнику - тренеру Володимиру Полятичку, який нині працює тренером секції волейболу у Ковельській КДЮСШ імені Євгена Кондратовича.

- Сьогодні ввечері в мене прилив вдячності☺️ Володимир Іванович, дякую Вам за все. Завдяки Вам я являюсь тим, ким я є сьогодні! Я людина, я батько, я чоловік прекрасної дівчини @olya_khomytskaya та просто щаслива людина, яка займається улюбленою справою. Дякую, що не вигнали мене тоді з секції і справилися з усіма моїми дитячими та підлітковими «тараканами»😉 Виховали мене справжнім! Дякую Вам! Люблю як батька, - зауважив у дописі Андрій Хомицький.
#АндрійХомицький

Коментарі

Читайте також

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі
"Класні діти, класна школа, класні вчителі, класний досвід, круті батьки! Дякую усім і кожному, я обов'язково почну приходити частіше в найкращу школу нашого міста!, - написав спортсмен у соцмережі.

21 км подолали ковельчани під час ранкової пробіжки з професійним тренером команди Khomytskyi Pro

21 км подолали ковельчани під час ранкової пробіжки з професійним тренером команди  Khomytskyi Pro
Благодійна акція #прокинься, започаткована колишнім ковельчанином, дворазовим чемпіоном світу з бодібілдингу Андрієм Хомицьким, триває щосуботи впродовж 25 тижнів поспіль.

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький разом зі своєю сестрою Мартою започатковують новий проект ВІДЕО

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький разом зі своєю сестрою Мартою започатковують новий проект ВІДЕО
Він буде цікавий тим, хто хоче схуднути на кілька кілограмів чи кинути палити. Перша учасниця експерименту чемпіона світу - його сестра, яка має шкідливі звички та вважає себе товстою. У проекті - розіграш кросівок від Under Armour та інші призи.