21 км подолали ковельчани під час ранкової пробіжки з професійним тренером команди Khomytskyi Pro

Безкоштовні ранкові тренування з професійним тренером у Ковелі тривають уже 25 тижнів поспіль щосуботи.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня минулого року колишній ковельчанин, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу, особистий тренер багатьох українських знаменитостей Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на підтримку хворих дітей. Ранкові тренування проходять кожної суботи у багатьох містах України. Зокрема й у Ковелі. В нашому місті їх проводить тренер з команди Khomytskyi Pro - Володимир Сидорук.

23 березня відбулася особлива пробіжка: 21 кілометр.

- Давненько планували, а сьогодні реалізували пробіжку в 21 км. Наймолодшому - 15 років, найстаршому - 42 роки. Згоден, варіант не для всіх, та вже в наступну суботу переформатовуємо наші тренування і запрошуємо абсолютно усіх незалежно від рівня фізичної підготовки та віку. Ми Вас запевняємо, обов'язково отримаєте заряд бадьорості та гарні враження. Місце зустрічі біля веслувальної бази, а час - 7:00, - написав після тренування Володимир Сидорук на своїй сторінці у соцмережі.


#прокинься #АндрійХомицький #Спорт #Благодійність

Коментарі

Читайте також

У суботу, 17 листопада, команда Андрія Хомицького проводить чергове ранкове тренування у Ковелі

У суботу, 17 листопада, команда Андрія Хомицького проводить чергове ранкове тренування у Ковелі
Цього разу - благодійна акція зі збору коштів на підтримку 26-річного семиразового переможця чемпіонату світу, заслуженого майстра спорту України Олега Жоха, який потрапив у ДТП.

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на пітримку хворих дітей

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію  #прокинься на пітримку хворих дітей
Його команда Khomytskyi Pro проводить безкоштовні тренування для усіх бажаючих за умови перерахунку будь-якої суми коштів на лікування дітей. Чергове ранкове заняття у Ковелі 3 листопада.