1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські школярі спробували себе у ролі акторів у рамках проекту «Тижні професій»

Ковельські школярі спробували себе у ролі акторів у рамках проекту «Тижні професій»

- У рамках проекту «Тижні професій» мені довелось побувати в гостях у учнів школи №1, аби познайомити діток з мистецтвом театру і на майстер-класі представити їм професії актора та режисера, - пише художня керівниця Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова на своїй сторінці у Фейсбук.

Діти з радістю відкривали для себе по-новому світ власних почуттів, відчуттів та емоцій, вчились їх розуміти і правильно виражати, знайомились з основами ораторського мистецтва, секретами володіння голосом, диханням, працювали над дикцією та інтонацією, розвивали фантазію та уяву, дізнавались про пантоміму і з захопленням перевтілювались у різних істот, а ще - практикувались у етюдах з пластики та імпровізації.

- Урок пролетів, мов одна мить - бо хіба ж можна осягнути чи навіть пройтись по основним віхам такої глиби матеріалу за 45 хвилин?.. Звісно ні, тому ми й не намагались. Одним словом, нам було дуже весело ))) І школярі, і вчителі по закінченню в один голос зізнались, що це був найцікавіший урок у їх житті, чому я дуже рада, - зауважує режисер.


Діти наввипередки розпитували про театр, про діяльність студії "10 ряд 10 місце", вистави, просили записати їх на заняття і "навчити виступати на сцені".

- Я вдячна за запрошення і можливість поділитись знаннями та досвідом, та чекаємо у нас на виставах та на заняттях, адже Театр - це місце, де вмирають комплекси та страхи і здійснюються мрії, Театр - це не хобі. Це - спосіб життя, власне - саме Життя... Спробуйте!, - переконує Альона Малюга-Мельникова.#Театр #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі аматорський експериментальний театр представив виставу «Поки прядеться нитка...»

У Ковелі аматорський експериментальний театр представив виставу «Поки прядеться нитка...»
Це вже п’ята велика постановка акторів студії «10 ряд 10 місце» за неповних два роки діяльності. Режисерка та художня керівниця Альона Малюга-Мельникова поєднала у виставі кілька творів Віктора Гребенюка.