1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перевіряють готовність служб до роботи у надзвичайних ситуаціях в мирний час та в особливий період

У Ковелі перевіряють готовність служб до роботи у надзвичайних ситуаціях в мирний час та в особливий період

У Ковелі перевіряють готовність різних служб до вирішення завдань, що можуть виникнути у надзвичайних ситуаціях як в мирний час, так в особливий період. Командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту триватимуть на Волині з 19 по 21 листопада. Ковельська міська ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області також задіяна у проведенні навчань. Про це повідомив начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки міськвиконкому Юрій Дідковський.

Сьогодні керівний склад цивільного захисту міста, спеціалізованих служб, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяли участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука.

Керівники спеціалізованих служб цивільного захисту доповіли про наявні сили і засоби, а також про переведення їх у режим надзвичайної ситуації для виконання дій за призначенням з ліквідації можливих наслідків надзвичайної ситуації.

У Ковелі діють наступні міські спеціалізовані служби цивільного захисту: служба енергетики; інженерна та комунально-технічна служба; медична; протипожежна служба; служба зв’язку і оповіщення; служба охорони публічного (громадського) порядку; служба транспортного забезпечення; служба матеріального забезпечення, торгівлі та харчування.

Практичне відпрацювання командно-штабних навчань відбудеться завтра, 20 листопада. Спеціалізовані служби залучать до ліквідації умовної аварії у котельні ПТМ "Ковельтепло". Відповідно до задуму навчань, через постійні відключення електромереж внаслідок буревію, відбулося блокування роботи системи забезпечення стійкості газових котлів. У результаті чого утворився паровий гідроудар, який призвів до руйнування теплової мережі та пошкодив батареї опалення в трьох багатоквартирних будинках по вулиці Володимирській. У результаті аварії припинено теплопостачання у п'яти багатоповерхівках, від опіків парами гарячої води постраждало 9 осіб, 30 сімей потребують тимчасового відселення.

Як діятимуть у такій надзвичайній ситуації спеціалізовані служби Ковеля (рятувальники, медики, поліція та інші) і чи впораються із завданням - дізнаємося завтра.

Фото - vl.dsns.gov.ua


#Рятувальники #ЮрійДідковський

Коментарі

Читайте також