У Ковелі на вулиці Ярослава Мудрого планують збудувати об’єкти дорожнього сервісу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вулиці Ярослава Мудрого в місті Ковелі Волинської області». Про це повідомляє виконавчий комітет Ковельської міської ради.

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у північній частині міста і відповідно до генерального плану належить до територій дорожнього сервісу. Проектом передбачається на земельній ділянці №1 загальною площею - 0.1675 га по вул. Ярослава Мудрого розмістити об’єкти дорожнього сервісу з адміністративними і допоміжними приміщеннями площею забудови - 392,00 кв.м та автостоянку на 9 машино-місць. На земельній ділянці №2 загальною площею - 0.1628га по вул. Ярослава Мудрого планується розмістити об’єкти дорожнього сервісу з адміністративними приміщеннями на другому поверсі площею забудови - 260,0 кв.м та автостоянку на 6 машино-місць.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єктів дорожнього сервісу по вул. Ярослава Мудрого в місті Ковелі Волинської області відбудуться 03 грудня 2019 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Більше інформації - на офіційному сайті Ковельської міської ради.


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У «Парковому кварталі» у Ковелі почали зводити новий будинок. Буде ліфт, панорамні вікна і магазини

У «Парковому кварталі» у Ковелі почали зводити новий будинок. Буде ліфт, панорамні вікна і магазини
Ця п’ятиповерхівка відрізнятиметься від попередніх дизайном фасаду та комерційними приміщеннями на першому поверсі. Квадратні метри для бізнесу - уже в продажу.