За інформацією фіскальної служби, нині у Ковелі зареєстровано майже 3,5 тис. підприємців

На обліку у Ковельському управлінні ГУ державної фіскальної служби у Волинській області перебуває 3480 фізичних осіб-підприємців. Про це йдеться в інформації про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Ковеля за 9 місяців 2019 року, оприлюдненій на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За 9 місяців нинішнього року фізичні особи-підприємці сплатили до державного бюджету майже 2,8 млн грн військового збору, до міського бюджету - понад 23 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 2,8 млн грн - податку на нерухоме майно, 3 млн грн - податку на землю та орендної плати.

Зауважують, що реєстраторами Центру адміністративних послуг цьогоріч зареєстровано нових 370 фізичних осіб-підприємців. За цей же період припинило свою діяльність 472 підприємці. Серед тих, хто у 2019 році започаткував свій бізнес - 12 колишніх безробітних. Про це інформує Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Відкрити свою справу ковельчанам вдалося завдяки отриманню одноразової виплати з безробіття для організації підприємницької діяльності. На це з державного бюджету було виділено понад 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що розвиток підприємництва стимулює і міська влада. Другий рік поспіль у Ковелі діє конкурс «Кращий бізнес-проект». Цьогоріч переможниця конкурсу отримала 30 тисяч гривень з міського бюджету на відкриття власної справи.


#Підприємці #МіськийБюджет #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Ковельські підприємці хочуть, щоб місцева влада обмежила проведення у Ковелі ярмарків промислової продукції

Ковельські підприємці хочуть, щоб місцева влада обмежила проведення у Ковелі ярмарків промислової продукції
Кажуть, що обсяги виторгу на ринках міста знизились і вони пов'язують це з регулярним приїздом у Ковель ярмарків з інших міст, зокрема Одеси та Харкова.