1. Головна
  2. Новини
  3. Ще трьох підприємців Ковеля змусили офіційно працевлаштувати своїх працівників

Ще трьох підприємців Ковеля змусили офіційно працевлаштувати своїх працівників

Ще трьох підприємців Ковеля змусили узаконити найману працю. Робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує здійснювати інспекційні відвідування торговельними закладами міста. Про це повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук.

Минулого тижня працювали у магазинах, що в центральній частині міста. З семи перевірених суб'єктів у трьох виявили нелегальні трудові відносини. Аби не порушувати законодавство про працю та уникнути штрафів у майбутньому, роботодавцям порадили офіційно працевлаштувати своїх працівників, що й було зроблено у найближчі після перевірки дні. Завдяки укладеним договорам міський бюджет отримує кошти у вигляді податків, а працівник є соціально захищеним.

Варто нагадати, що за кожного працівника, який офіційно не є працевлаштованим, роботодавцю загрожує штраф у вигляді 30 мінімальних заробітних плат, тобто 125 тисяч гривень.#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

У Ковелі шість роботодавців порушують терміни виплатили зарплати своїм працівникам

У Ковелі шість роботодавців порушують терміни виплатили зарплати своїм працівникам
Такі порушення на підприємствах виявлено під час проведення інспекційних відвідувань. За недотримання норм законодавства про працю винних притягнуто до відповідальності.

В Україні планують збільшити терміни відпустки та дозволити звільняти вагітних

В Україні планують збільшити терміни відпустки та дозволити звільняти вагітних
Що готує новий Трудовий кодекс: народні обранці пропонують ряд нововведень, які мають відповідати викликам сучасності у сфері відносин між роботодавцем і найманим працівником.