Біля Ковельського пологового будинку висадили дерева та кущі, встановили дитячий майданчик ФОТО

На території пологового будинку та нової дитячої поліклініки за адресою вул. Вітовського, 22, висадили ялинки, дерева та кущі, а також облаштували дитячий майданчик. Про це медики написали на своїй сторінці у соцмережі.

- Сьогодні відбулася висадка дерев на території пологового будинку та майбутнього центру материнства і дитинства разом із працівниками Ковельського МТМО та міським головою Олегом Кіндером. Працівники всіх підрозділів територіального медичного об'єднання долучилися до цієї акції, закупивши за власні кошти дерева та кущі, - йдеться у дописі.


Окрему подяку виловили ковельчанам, які подарували дерева для облаштування території: начальнику фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради Валентина Романчук, директору "Атлант Плюс" Ростиславу Лісовому, підприємцям - Олександру Бондаруку та Роману Іващику. А також підприємцю Павлу Тищуку за активну участь в облаштуванні території майбутнього парку.

Роботи з благоустрою ще тривають, тож медики запрошують усіх бажаючих долучитися до озеленення території.


#КовельськеМТМО #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Про трансплантацію нирки у лікарні в Ковелі розповіли у ТСН на каналі 1+1 ВІДЕО

Про трансплантацію нирки у лікарні в Ковелі розповіли у ТСН на каналі 1+1 ВІДЕО
Як проходила операція і як нині почуваються пацієнти - подружжя Федорових: Надія та її чоловік Віталій, який віддав свою нирку, аби двоє їхніх дітей і надалі зростали з мамою.