1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 грудня у Ковелі подаватимуть гарячу воду щоденно

З 1 грудня у Ковелі подаватимуть гарячу воду щоденно

Як повідомили в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства, виконавчий комітет міської ради своїм рішенням затвердив графік подачі гарячої води у Ковелі на опалювальний період 2019-2010 років.

З 1 грудня підприємство теплових мереж «Ковельтепло» надаватиме цю послугу міським жителям щоденно з 6.00 год. до 24.00 год. Мова йде про споживачів, чиї помешкання підключені до мережі централізованого опалення та гарячого водопостачання.
#Ковельтепло #Благоустрій

Коментарі

  • Олександра
    Скажіть,де вони суми беруть!?Рахунок за травень 2020рік.16 тис.Грн за гарячу воду.Питання де я маю такі суми брати!?Я в декреті 860, мама моя ставка 4300,де нам брати 16 тис.Подуріли ви там чи шо.З крана золото має уже бігти ща таку суму квитанцію.
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення

У Ковелі проаналізують тарифи на централізоване опалення
На виконання доручення Прем'єр-міністра України працюватиме робоча група щодо тарифів на теплопостачання підприємств Волині: КП «Нововолинськтеплокомуненерго», ПТМ «Ковельтепло», ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» та ДКП «Луцьктепло».

Директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України»

Директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України»
З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства в Палаці учнівської молоді відбулися урочистості. Відзначено кращих працівників галузі.