Вихованцям колонії у Ковелі влаштували «День подяки за дари землі»

У рамках співпраці з Українською Церквою Християн Віри Євангельської 22 листопада в клубі ДУ «Ковельська виховна колонія» відбувся захід «День подяки за дари землі», - повідомляють на сторінці установи у фесйбук.

Сцена була прикрашена стендом у вигляді чисельних бджолиних сот, що були наповнені всілякими овочами й фруктами. Власне, навколо питань вдячності Богу за найцінніші дари була побудована цікава бесіда з вихованцями, котра супроводжувалася злагодженим та натхненним співом молодіжного хору. З уст хористів лунали слова про Ісуса, про сенс життя, про служіння Богу. Яскравих нот загальному звучанню додавав супровід електропіано, акустичної та бас-гітар, кахону.

Пресвітери церкви ХВЄ свідчили про ситуації з власного досвіду, наводили цікаві статистичні факти про ресурси Землі, наголошували на життєвій необхідності щоденно молитися й бути вдячними Богу. А на завершення зустрічі гості з смт. Маневичі запросили юнаків до фойє залу, де і продовжилося спілкування у неформальній обстановці за смачним фруктовим частуванням.


#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також

У Ковельській виховній колонії відбувся «День відкритих дверей»

У Ковельській виховній колонії відбувся «День відкритих дверей»
Вихованців установи відвідали представники місцевої влади, прокуратури, громадської та благодійної організацій, ознайомились з умовами навчання, праці та проживання засуджених, передали подарунки.

П'ятеро вихованців Ковельської колонії отримали змогу навчатися в українських вишах

П'ятеро вихованців Ковельської колонії отримали змогу навчатися в українських вишах
Цього року у Ковельській виховній колонії здавали зовнішнє незалежне оцінювання 10 вихованців. Один з них отримав запрошення на навчання одразу з трьох університетів – Львова, Рівного та Луцька.