1. Головна
  2. Новини
  3. ФЦ «Ковель-Волинь» підбив підсумки року, який був досить успішним для місцевих футбольних команд

ФЦ «Ковель-Волинь» підбив підсумки року, який був досить успішним для місцевих футбольних команд

У культурно-просвітницькому центрі відбулась традиційна зустріч футбольних вболівальників з гравцями ФЦ «Ковель-Волинь», тренерами та керівництвом клубу, на якій підбили підсумки виступу дорослої команди у першому колі сезону 2019/20 років. Упродовж сезону команди Футбольного центру взяли участь у багатьох турнірах в Україні та за кордоном, десятках офіційних змагань і товариських матчах.

На правах головуючого розпочав зустріч ветеран футболу, тренер ФЦ «Ковель-Волинь», заступник голови Федерації Футболу Ковеля Віктор Романчук. Він подякував гравцям і тренерам за перемоги та значний внесок у розвиток футболу нашого міста. Адже командна робота та спільна мета дають достойні результати.

Президент клубу Роман Романчук також висловив вдячність тим, хто всіляко підтримує наші команди та сприяє розвитку цього виду спорту в Ковелі. Зокрема, міській владі, для якої одним із ключових пріоритетів залишається не лише розвиток футболу серед дорослих команд, а й дитячо-юнацького футболу у Ковелі. Важливо, щоб клуб виховував професійних гравців змалку. Для цього місто забезпечило одну з найкращих матеріально-технічних баз, яку сьогодні має ФЦ “Ковель-Волинь” для тренувань (приміщення, спортивний інвентар, форма та ін.). Також подякував персоналу, тренерам та усім гравцям за самовіддачу та жагу до перемоги, а особливо тим, хто відмовився від виступів за більш імениті клуби та продовжує захищати честь рідного міста.

Роман Романчук вважає, що один з етапів на шляху до повернення професійного футболу у місто, виконано.

У свою чергу, директор МЦ «Спорт для всіх» Роман Лис повідомив, що ФЦ «Ковель-Волинь» — серед 10 клубів, які претендують на отримання ліцензії для участі у другій лізі Чемпіонату України сезону 2020/21. Для цього представники ФЦ вивчають усі питання щодо підготовки документів, наявності умов, необхідних для виконання відповідних вимог. Адже це вимагає значних фінансових ресурсів. Однак, багато чого вже зроблено: у Ковелі облаштували найбільше на Волині поле зі штучним покриттям і розпочата довгоочікувана реконструкція стадіону «Локомотив».

До слова запросили й голову федерації футболу м. Ковеля, заступника міського голови Ігоря Прокопіва. Він привітав футболістів та тренерів з достойними результатами, які спортсмени демонстрували упродовж року. Зокрема, ковельчани лідирують у Вищій лізі чемпіонату Волині, показують кращий результат серед волинських команду першій групі чемпіонату Асоціації аматорського футболу України, посідаючи 7-ме місце. Також на достойному рівні виступають дитячі та юнацькі команди, які перебувають серед лідерів Дитячої ліги.

Говорив Ігор Прокопів і про можливість участі ковельських команд у чемпіонатах Другої ліги. Він зауважив, що цей сезон був досить важливим для федерації та засвідчив, що команди мають потенціал і готові до виступів у професійному футболі. Проте, фінансової підтримки лише з боку влади та самих гравців (команд) замало для старту та успішного розвитку у цьому напрямку. Тому голова Федерації звернувся до присутніх на зустрічі представників бізнес-структур, зауваживши, що важливим кроком на шляху до професійного футболу є інвестування, залучення коштів спонсорів та меценатів.

Учасники зустрічі озвучили свої думки щодо розвитку клубу та висловили свої пропозиції для їх втілення у реальність. Детальніше проаналізують плани та перспективи на наступний 2020-й рік уже після новорічно-різдвяних свят.


#ФЦКовельВолинь #Футбол

Коментарі

Читайте також

У Ковелі триває осінній турнір з футболу «AUTUMN FOOTBALL CUP-2019»

У Ковелі триває осінній турнір з футболу «AUTUMN FOOTBALL CUP-2019»
Юнаки 2005 року народження змагання завершили, а сьогодні стартував фінальний етап серії осінніх турнірів серед юнаків 2003 року народження. На вболівальників екають чотири дні видовищних поєдинків, котрі варто відвідати!