1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельській школі №5 будуть класи з вечірньою формою навчання

У ковельській школі №5 будуть класи з вечірньою формою навчання

Сьогодні на черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення про припинення діяльності вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня №1 м. Ковеля. Її приєднали до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5. Така необхідність виникла у зв'язку з тим, що новим Законом «Про освіту» таких закладів як вечірня школа не передбачено і з нового 2020 року їх фінансування буде припинено. Натомість у школах загальної середньої освіти можна створювати класи вечірнього типу навчання.

Нагадаємо, що у Ковелі нині діє вечірня (змінна) загальноосвітня школа II-III ступеня № 1, у якій навчається 121 учень (4 класи). Це неповнолітні та дорослі, які з певних причин покинули навчання в середніх чи старших класах.

Прийнятим документом враховано інтереси працівників та учнів школи. Педагогічний і технічний персонал навчального закладу, який припинить своє існування як самостійна одиниця, буде працевлаштовано у ЗЗСО №5. Директор вечірньої школи займе посаду заступника ЗЗСО №5.


#Освіта #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture

У Ковелі відбувся дитячий англомовний бал, організований центром EuroFuture
Цими вихідними близько 100 діток молодшої школи спробували себе у ролі леді та джентльмена під час англомовного балу до Дня Подяки. Що з цього вийшло - детальніше у статті.

У Ковелі 60-річний ювілей відзначила восьма школа

У Ковелі 60-річний ювілей відзначила восьма школа
Урочистості відбулись у палаці учнівської молоді. Учасників святкового заходу привітав перший заступник міського голови Михайло Гетьман та вручив подарунок колективу та Подяки кращим педагогам.