1. Головна
  2. Новини
  3. Представники громадськості схвалили проєкт бюджету Ковеля на 2020 рік

Представники громадськості схвалили проєкт бюджету Ковеля на 2020 рік

У Ковелі відбулося громадське слухання бюджету міста на 2020 рік. У ньому взяли участь члени громадської ради при міському голові, представники громадських організацій, молодіжного центру, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Проєкт документа представляли міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступники Ігор Прокопів та Андрій Товстига. Про головний кошторис міста розповіла начальниця фінансового управління Валентина Романчук.

Вона зазначила, що загальний обсяг фінансового ресурсу міста на наступний рік – 591 мільйон гривень, основні призначення якого спрямовуються на освіту, охорону здоров’я, комунальну сферу. Також наголосила, що бюджет є збалансованим та реальним до виконання.

Міський голова зупинився на бюджеті розвитку 2020 року. За попередніми підрахунками він становитиме понад 95 мільйонів гривень. Значні кошти заплановані на благоустрій міста та поліпшення його інфраструктури. Зокрема, чималі кошти будуть спрямовані на будівництво стадіону на базі колишнього “Локомотиву”.

Продовжать у Ковелі будувати дороги, водогони, прокладати мережі водовідведення та реконструкцію вуличного освітлення. Також передбачені ремонтні роботи у закладах освіти, культури, спорту.

Крім того, Олег Олексійович наголосив, що першочергово будуть завершувати об’єкти, де розпочато роботи, та на які уже є проєктно-кошторисна документація. Місто зберігає всі соціальні програми, що діяли у нинішньому році.

У присутніх було ряд запитань та пропозицій до керівників міської влади. Після обговорення проєкту бюджету на 2020 рік представники громадськості схвалили його та рекомендували на затвердження сесії міської ради.


#МіськийБюджет #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами, яка діє у Ковелі

Волонтери  подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними  тваринами, яка діє у Ковелі
Міський голова також висловив вдячність зоозахисникам за активну громадську діяльність. Програма діятиме і у 2020-2022 роках. Таке рішення прийняли депутати, передбачивши в бюджеті на її впровадження понад 2 млн грн.

У Ковелі розглянули проєкт бюджету на 2020 рік

У Ковелі розглянули проєкт бюджету на 2020 рік
Попередньо загальний обсяг фінансового ресурсу Ковеля становитиме понад 591 млн грн. Основні його призначення спрямують на освіту, охорону здоров’я та комунальну сферу.

Повідомили, коли відремонтують дорогу до пологового будинку у Ковелі

Повідомили, коли відремонтують дорогу до пологового будинку у Ковелі
У Ковельській міській раді відбулось слухання бюджету на 2020 рік. На головних видатках, які чекають місто у наступному році, зупинилися міський голова Олег Кіндер та начальник фінансового управління Валентина Романчук.